Kalendarz

Faktura koloru


Od 19 stycznia do 17 lutego w Muzeum Fotografii przy WSG można będzie oglądać wystawę fotografii Anny Bulli-Dembek. Artystka przedstawia świat istniejący, choć niezauważalny na pierwszy rzut oka. Porusza zagadnienie abstrakcji z pogranicza studium detalu. Wszystko tu odbywa się na przykładzie relacji faktury i koloru.

czytaj całość »

Dzień Otwarty Domu Kultury


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Domu Kultury APK w roku szkolnym 2017/2018 (semestr letni), spotkań z instruktorkami i instruktorami oraz bezpłatnego udziału w pokazowych warsztatach podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 20 stycznia w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG. W programie: rodzinne warsztaty robotyki, plastyczne oraz fotograficzne.

czytaj całość »

Nowe drogi polskiego kina


Katedra Przemysłów Kreatywnych WSG oraz pismo „Kultura i Edukacja” – patron naukowy wydarzenia – zapraszają do udziału w interdyscyplinarnej konferencji CREATIVE MINDS. NOWE DROGI POLSKIEGO KINA, która odbędzie się 7 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Zgłoszenia do 26 stycznia.

czytaj całość »

Zapisy na zajęcia stałe DK


Dom Kultury APK przy Wyższej Szkole Gospodarki prowadzi nabór na zajęcia stałe realizowane w roku szkolnym 2017/2018 (semestr letni). Cotygodniowe spotkania rozwijają wyobraźnię oraz pobudzają do twórczego działania. Wśród nowości: mała ściema w ciemni fotograficznej oraz warsztaty fotografii poszukującej.

czytaj całość »

Aktualne wystawy